Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narutovo Božstvo

29. 5. 2008

Ichiraku Ramen barIchiraku Ramen bar je oblíbená restaurace Naruta a Iruky. Je to jedno z míst v Listové, které má Naruto nejradši.

Ichiraku Ramen bar je vytvořen podle skutečné ramen restaurace ve městě Fukuoka v Japonsku, kde autor Naruta, Kishimoto Masashi, chodil na univerzitu. Skutečná restaurace se také jmenuje Ichiraku Ramen. Podávají tam Tonkatsu ramen. Ve Fukuoce jsou dokonce dvě Ichiraku Ramen restaurace, jedna ve Fukuoce u stanice JR Kyuudai Mae a další v centrální oblasti Hakata. Prodávají tam kapesníčky s různými symboly z Naruta v miskách s instantním ramenem označených Ichiraku Ramen.
Ichiraku Ramen ve Fukuoce

Ichiraku Ramen bar vlastní v seriálu Teuchi a pracuje v něm jeho dcera Ayame. Jsou to dva z mála vesničanů, kteří nevidí Naruta jako monstrum, ale váží si ho, v jejich případě jako pravidelného zákazníka. Teuchi a Ayame jsou první známí lidé, kteří viděli odhalenou tvář Hatake Kakashiho.

TeuchiV epizodě 168 byl ramen bar dočasně uzavřen, protože Ayame unesli ryo-ninové (ryo-nin – ninja kuchař). Teuchi znovu otevře až na konci epizody. Protože jeho dcera velmi přibrala, když byla zajata (ryo-ninové ji živili svými výbornými kalorickými jídly), vytvořil Teuchi nové menu, které zahrnuje dietní ramen, jenž se stal velmi populárním mezi ženami. AyameKaždá žena, která se objevila v seriálu (kromě Tsunade), si na konci dílu jde koupit dietní ramen, dokonce i ty, které jsou považovány za nepřátele.

Ayame a Teuchi dostali svá jména až v anime, v manze žádná neměli. V shippuudenu je Ayame nahrazena 2 novými kuchaři, Nishi a Matsu. Oba dva jsou však dost nemotorní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(Mashaben, 12. 12. 2017 20:23)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.